Góry Sowie - czyli wyprawa do Mekki
Jeżeli są 1:1 to przy takim porównaniu widac jakie to jest gigantyczne.
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
next
- Załączniki
-
- Wonsz.jpg (78.49 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- WÂłodarz.JPG (89.24 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- WaÂłbrzych.JPG (89.69 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- Szyb koÂło Kasyna.JPG (87.76 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- Stary Ksi¹¿ (2).JPG (89.37 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- Stary Ksi¹¿ (1).JPG (88.93 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- Stary Ksi¹¿.JPG (89.88 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- SiÂłownia.JPG (87.68 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- Rzeczka.JPG (86.78 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- Okolice OsĂłwki.JPG (85.63 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- Kasyno.JPG (89.79 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- DSC00602.JPG (86.77 KiB) Przejrzano 29896 razy
-
- BÂłogosÂławiona Katarzyna juÂż nie dziewica.JPG (89.84 KiB) Przejrzano 29896 razy
Co do prezentacji świetlno - dźwiękowej w ramach In Memoriamu dla ofiar Riese, to kurcze, może pomyślicie, że miękki jestem, ale jak sobie tylko przypomnę, to aż łzy się same do oczu cisną.
Do tego perfekcyjnie dobrana muzyka, gdzie przy każdej... śmierci więźnia jest specyficzne podkreślenie tego co właśnie się stało, a po chwili zapalający się znicz... wierzcie mi - nogi się uginają...
Do tego perfekcyjnie dobrana muzyka, gdzie przy każdej... śmierci więźnia jest specyficzne podkreślenie tego co właśnie się stało, a po chwili zapalający się znicz... wierzcie mi - nogi się uginają...
fotograficzny sklepik? wytłumacz bo nie bardzo rozumiem 
ISO było w sztolniach na 400, no chyba, że przy mieszaniu kompozycjami coś poprzeskakiwało.
Wonszowaty padalec był wielkości długopisu i miał stracha jak w niego celowałem, choć co złapałem ostrość to się bandyta przemieszczał...
Odnośnie kolorystyki np z Wielkiej Sowy, to osobiście lubię wręcz przesadnie ciemne zdjęcia, z nierealnym wyciągnięciem kolorów.
Ale dziękuję Wam za uznanie
ISO było w sztolniach na 400, no chyba, że przy mieszaniu kompozycjami coś poprzeskakiwało.
Wonszowaty padalec był wielkości długopisu i miał stracha jak w niego celowałem, choć co złapałem ostrość to się bandyta przemieszczał...
Odnośnie kolorystyki np z Wielkiej Sowy, to osobiście lubię wręcz przesadnie ciemne zdjęcia, z nierealnym wyciągnięciem kolorów.
Ale dziękuję Wam za uznanie
-
Jenny
i ostatnie 12 fotek :)
- Załączniki
-
- WÂłodarz (5).JPG (89.96 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- WÂłodarz (4).JPG (88.35 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- WÂłodarz (3).JPG (86.22 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- WÂłodarz (2).JPG (89.63 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- WÂłodarz (1).JPG (86.5 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- WÂłodarz.JPG (88 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- Stary Ksi¹¿.JPG (87.64 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- Srebrna GĂłra.JPG (86.24 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- Rzeczka (1).JPG (87.68 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- Rzeczka.JPG (88.36 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- Ksi¹¿ 1.JPG (88.53 KiB) Przejrzano 29856 razy
-
- Ksi¹¿.JPG (89.13 KiB) Przejrzano 29856 razy
http://db.doba.pl/?s=subsite&id=4587&mod=1 kilka zdjęć sprzętu do wiercenia