Wyprawa na Dolny Śląsk 2012
Tomek nie poczekał na moje zdjęcia i juz jest Brzezinka
Bodzio, gdzie Twoje zdjęcia. Jak zwykle mnie nikt nie zrobił fotki
A ja od nowa, czyli CzechY drugiego dnia zwiedzania i .... N-S 75 ZELENY + podziemia
A ja od nowa, czyli CzechY drugiego dnia zwiedzania i .... N-S 75 ZELENY + podziemia
- Załączniki
-
- 15.jpg (51.87 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 14.jpg (28.73 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 13.jpg (39.9 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 12.jpg (82.83 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 11.jpg (38.93 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 10.jpg (28.95 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 09.jpg (55.11 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 08.jpg (37.52 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 07.jpg (47.85 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 06.jpg (49.66 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 05.jpg (59.63 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 04.jpg (35.48 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 03.jpg (62.57 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 02.jpg (56.48 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 01.jpg (64.45 KiB) Przejrzano 19194 razy
-
- 00.jpg (83.03 KiB) Przejrzano 19194 razy
Ostatnio zmieniony 2012-06-21, 22:41 przez Darula, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
N-S 72 "Mustek"
- Załączniki
-
- 22.jpg (27.86 KiB) Przejrzano 19191 razy
-
- 21.jpg (32.36 KiB) Przejrzano 19191 razy
-
- 20.jpg (69.32 KiB) Przejrzano 19191 razy
-
- 19.jpg (66.34 KiB) Przejrzano 19191 razy
-
- 18.jpg (57.86 KiB) Przejrzano 19191 razy
-
- 17.jpg (56.25 KiB) Przejrzano 19191 razy
-
- 16.jpg (55.67 KiB) Przejrzano 19191 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
I kolejny schron z grupy "Dobrosov" - N-S 73 „Jeøåb”
- Załączniki
-
- 26.jpg (60.74 KiB) Przejrzano 19188 razy
-
- 25.jpg (69.11 KiB) Przejrzano 19188 razy
-
- 24.jpg (75.63 KiB) Przejrzano 19188 razy
-
- 23.jpg (87.32 KiB) Przejrzano 19188 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
W drodze do wypasionego N-S 82 „Bøezinka” zwiedzilismy N-S 80 "Jirasek" i N-S 81 "Lom" 
- Załączniki
-
- 09.jpg (97.82 KiB) Przejrzano 19186 razy
-
- 08.jpg (52.99 KiB) Przejrzano 19186 razy
-
- 07.jpg (36.74 KiB) Przejrzano 19186 razy
-
- 06.jpg (66.22 KiB) Przejrzano 19186 razy
-
- 05.jpg (55.07 KiB) Przejrzano 19186 razy
-
- 04.jpg (57.19 KiB) Przejrzano 19186 razy
-
- 03.jpg (70.4 KiB) Przejrzano 19186 razy
-
- 02.jpg (92.61 KiB) Przejrzano 19186 razy
-
- 01.jpg (91.44 KiB) Przejrzano 19186 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Dotarlismy do N-S 82 „Bøezinka” i.... zwiedzanie za 20 min. Ten mały poslizg za trzy godziny spowoduje, że...

Schron z zewnątrz jest remontowany
tynk z charakterystycznym kamuflażem jest skuwany. Ciekawe jakie teraz będzie miał barwy 
Schron z zewnątrz jest remontowany
- Załączniki
-
- 10.jpg (82.36 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 09.jpg (65.95 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 08.jpg (79.04 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 07.jpg (93.39 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 06.jpg (81.93 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 05.jpg (66.7 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 04.jpg (65.11 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 03.jpg (93.23 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 02.jpg (69.73 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 01.jpg (82.48 KiB) Przejrzano 19271 razy
-
- 11.jpg (40.43 KiB) Przejrzano 19269 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Zwiedzamy

- Załączniki
-
- 35.jpg (65.1 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 34.jpg (58.13 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 33.jpg (54.75 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 32.jpg (50.04 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 31.jpg (52.73 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 30.jpg (48.79 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 29.jpg (46.32 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 28.jpg (56.94 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 27.jpg (44.44 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 26.jpg (45.61 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 25.jpg (46.1 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 24.jpg (47.49 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 23.jpg (45.77 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 22.jpg (38.79 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 21.jpg (35.99 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 20.jpg (46.39 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 19.jpg (43.92 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 18.jpg (56.51 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 17.jpg (44.15 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 16.jpg (54.39 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 15.jpg (51.77 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 14.jpg (52.93 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 13.jpg (51.11 KiB) Przejrzano 19267 razy
-
- 12.jpg (60.54 KiB) Przejrzano 19267 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
A fotke sam sobie zrobiłem 
- Załączniki
-
- 36.jpg (29.26 KiB) Przejrzano 19265 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Jak napisał Tomek brakło nam kilka minut
Szybka jazda po górkach i długi marsz przez las została wynagrodzona zamknietymi drzwiami do systemu.
Moje fotki takie jak Tomka, ale co sie dziwić zwiedzalismy razem
Moje fotki takie jak Tomka, ale co sie dziwić zwiedzalismy razem
- Załączniki
-
- 13.jpg (47.96 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 12.jpg (54.82 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 11.jpg (64.54 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 10.jpg (65.11 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 09.jpg (84.7 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 08.jpg (87.39 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 07.jpg (73.65 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 06.jpg (52.13 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 05.jpg (75.42 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 04.jpg (78.63 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 03.jpg (68.38 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 02.jpg (70.71 KiB) Przejrzano 19246 razy
-
- 01.jpg (75.93 KiB) Przejrzano 19246 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Kolejne z Hanièki 
- Załączniki
-
- 26.jpg (44.83 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 25.jpg (64.93 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 24.jpg (94.14 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 23.jpg (83.75 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 22.jpg (64.39 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 21.jpg (80.33 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 20.jpg (79.35 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 19.jpg (78.58 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 18.jpg (79.29 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 17.jpg (90.57 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 16.jpg (70.31 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 15.jpg (98.2 KiB) Przejrzano 19243 razy
-
- 14.jpg (91.81 KiB) Przejrzano 19243 razy
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
A to jeszcze nie koniec !
Po oglądnięciu z zewnątrz Hanièki zwiedziliśmy również kilka obiektów przylegających, w tym dwa otwarte. Częściowo wysadzone, lekko zdewastowane, zagruzowane i trochę zalane wodą, czyli poczuliśmy się jak u siebie
W tej okolicy było jeszcze kilka miejsc do oglądnięcia, ale spieszyliśmy się aby wrócić i oglądnąć mecz. Teraz wydaje się, że może lepiej było zostać i oszczędzić sobie tych nerwów ....
Po oglądnięciu z zewnątrz Hanièki zwiedziliśmy również kilka obiektów przylegających, w tym dwa otwarte. Częściowo wysadzone, lekko zdewastowane, zagruzowane i trochę zalane wodą, czyli poczuliśmy się jak u siebie
W tej okolicy było jeszcze kilka miejsc do oglądnięcia, ale spieszyliśmy się aby wrócić i oglądnąć mecz. Teraz wydaje się, że może lepiej było zostać i oszczędzić sobie tych nerwów ....