POSZUKIWANY, POSZUKIWANA....

Czyli co ślina na język przyniesie... ale bez przesady
Awatar użytkownika
lipton
Ekspert
Posty: 2572
Rejestracja: 2008-12-29, 16:17
Lokalizacja: Nova Sandecz

Post autor: lipton »

na UJ jest tylko coś o wale pomorskim
Polka na erkaem i granaty... Orkiestra tusz!
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Poszukuję PILNIE lokalizacji GPS (koordynaty) schronów na N od Bochni - w szczególności 3 R668!!! DARULA albo ktoś kto może odpisać z automapy!!!!!
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

1.668
N 50 08 02,97
E 20 28 46,70

2.668
N 50 07 55,99
E 20 28 40,65

3.668
N 50 07 18,40
E 20 28 24,23

Powodzenia :-P
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Dzięki :mrgreen:
Jenny

Post autor: Jenny »

Nie bardzo wiedziałam, gdzie takie pytanie zadać, dlatego tutaj, bo tu zdaje się jest na każdy temat :-P Mam pytanie do użytkowników skype'a. Otóż POSZUKUJĘ informacji na temat tego, jak można wyłączyć automatyczne logowanie do programu, do profilu użytkownika komputera :-) , po kliknięciu na ikonkę skype'a. Automatyczne logowanie przy starcie windowsa mam wyłączone, nic więcej nie przestawiałam. Od jakiegoś czasu przy uruchamianiu programu, zamiast pokazywać puste "okienko", w którym się można zalogować, przekierowuje od razu do profilu użytkownika. Przeszukałam już chyba wszystkie "menu" i dupa :roll: . Może ktoś wie, jak się tego pozbyć?
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Pozbyć Jenny to nie wiem ale ustawiało się to w momencie instalacji o ile pamiętam ;-)
Jenny

Post autor: Jenny »

Chodzi o to, że wcześniej tego nie było, a nic nie przestawiałam. Tzn. tylko wyłączyłam automatyczny start z windowsem i przez jakiś czas można było się normalnie "ręcznie" logować ze wspomnianego "okienka". No i zależy mi na doprowadzeniu do takiego stanu znowu :roll:
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Odinstaluj i zainstaluj na nowo - to zazwyczaj pomaga, choć żadna to rada :mrgreen:
Awatar użytkownika
marooda
Starszy redaktor
Posty: 1333
Rejestracja: 2008-12-26, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marooda »

1. Włącz Skype.
2. W menu "Skype" daj "Wyloguj" (NIE "Zamknij"!).
Pokaże się okienko logowania.
3. Odhacz kwadracik "Automatycznie zaloguj przy starcie Skype" (tu możesz też włączyć/wyłączyć automatyczne uruchamianie przy starcie Windows - drugi kwadracik).
4. Napisz czy pomogło. :-)
Jenny

Post autor: Jenny »

Działa do następnego zalogowania. Tzn. jak się otwiera okienko do logowania, to od razu jest zahaczone "zaloguj automatycznie przy starcie skype", pomimo tego, ze wcześniej to wyłączałam... Wyglada na to, że trzeba to odhaczać za kazdym razem... Chyba że trza się wylogować całkiem, tzn. restart :roll:
Awatar użytkownika
adam
Redaktor
Posty: 695
Rejestracja: 2010-06-18, 10:43
Lokalizacja: Bolechowice
Kontakt:

Post autor: adam »

Wiem, że niektórzy członkowie Rawelinu, nie będę wymieniał ;-) interesują się oprócz drugiej wojny także tą pierwszą (zwłaszcza naszą dawną Ojczyzną- Austro-Węgrami). Mam dla was pytanie... Czy ktoś w Krakowie szyje dobre repliki chlebaków austrowęgierskich?
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Myślę, że nikt. Prędzej już robią wewnątrz grup chociaż wszyscy i tak artylerię odtwarzają a nie piechotę. Stąd na zdjęciach jakoś nie widzę chlebaków. Znając życie najprościej jest w Czechach kupić bo tam zainteresowanie WW I jest znacznie większe. Proszę bardzo:
http://www.militarie-repliky.cz/brotsack.php
Awatar użytkownika
adam
Redaktor
Posty: 695
Rejestracja: 2010-06-18, 10:43
Lokalizacja: Bolechowice
Kontakt:

Post autor: adam »

Dokladnie tego goscia juz pytalem :-) Napisal, ze cieszy go moje zainteresowanie i mozliwe, ze zrobi mi wegierski chlebaczek jak podam mu rozmiary feldflaszki. Ciekawe jaka bedzie cena.. Pewnie wezmie z 1000 koron...
Wydawalo mi sie, ze A-W sa w Polsce stosunkowo popularne.. :shock:
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Niestety tylko w artylerii. Prościej jest prusaka uzbierać, zresztą kiedyś o tym myślałem :mrgreen: Lepiej wrzuć zdjęcia jak ma wyglądać do pomyślimy z czego go zrobić :mrgreen:
Awatar użytkownika
adam
Redaktor
Posty: 695
Rejestracja: 2010-06-18, 10:43
Lokalizacja: Bolechowice
Kontakt:

Post autor: adam »

ODPOWIEDZ