POSZUKIWANY, POSZUKIWANA....

Czyli co ślina na język przyniesie... ale bez przesady
Jenny

POSZUKIWANY, POSZUKIWANA....

Post autor: Jenny »

Chciałabym zacząć nowy temacik, w którym będziemy mogli wymieniać się informacjami o tym kogo-czego w danej chwili szukamy. Chodzi mi o wszelkiego rodzaju fachowców :->, ekipy remontowo-budowlane, opiekunki do dziecka, mechaników samochodowych, hydraulików, blacharzy, kominiarzy, wróżki, księży :-> i... saperów :-P Ludzi sprawdzonych, tzw. znajomych znajomych.
Żeby nie szukać w ciemno i się nie zawieść, jakby co. Czyli-namiary, adresy, kontakty... Posty mogą oczywiście zawierać zachwyty i treści ewidentnie reklamowe :-> Wiem, że to nie do końca temat rawelinowy (no chyba już ci saperzy...), ale przez ludzi do ludzi...
Jenny

Post autor: Jenny »

Szukam fajnego zespołu... jazzowego :->, który zgodziłby się zagrać na przyjęciu weselnym w sierpniu ( podkreślam-przyjęciu, nie imprezie z tańcami do białego rana). Chodzi o 3-4 godz. grania za jakieś przyzwoite pieniądze. Przyjęcie w hotelu, w okolicach Tyńca. Termin - początek sierpnia. Osobom zaskoczonym/zaszokowanym tą informacją od razu piszę, że nie chodzi o moją niedużą :-> :-> :-> osobę, ale o moją siostrę...
Jak znacie kogoś takiego, piszcie plizzzzzzzzzz :->
Jenny

Post autor: Jenny »

Ja mam prośbę związaną z piknikiem lotniczym. Potrzebuję pożyczyć na tą imprezę obiektyw, kompatybilny z nikonem D40 :-) , jakibądź:-), byle dłuzszy niż... 18-55 :-? Jeśli ktoś ma jakiś zapasowy i wie, że nie będzie go wtedy używał, będę baaaaaardzo wdzięczna za pożyczenie.
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

Witam Jenny.... ja niestety bede uzywał swoich :-> Marooda kupił nowy obiektyw, to może ten stary Ci pozyczy :idea:
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Jenny

szukam roboty!

Post autor: Jenny »

Gdyby ktoś gdzieś słyszał o jakiejś pracy dla bezrobotnego dziennikarza (choć niekoniecznie, może być też inna sensowna robota :->) , piszcie pw.
Awatar użytkownika
lipton
Ekspert
Posty: 2572
Rejestracja: 2008-12-29, 16:17
Lokalizacja: Nova Sandecz

Post autor: lipton »

POSZUKUJĘ RZUTU SCHRONU BOJOWEGO NR 52 WESOŁA/DOBIESZOWICE :!:
Polka na erkaem i granaty... Orkiestra tusz!
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Jenny

Post autor: Jenny »

Ta sama prośba, co w ubiegłym roku - znowu szukam jakiejś sensownej roboty. W zeszłym tygodniu dałam wypowiedzenie (skonczyła mi się cierpliwość finansowo - terminowo-organizacyjna). Jestem jeszcze jakieś trzy tygodnie "zatrudniona"(inaczej tego nie mogę określić), ale znów dziś mój "pracodawca" (wielki cudzysłów i maleńkie "p")wyciął taki numer, że coś mi się wydaje, że w poniedziałek rozstaniemy się na dobre... Gdyby ktoś z Was słyszał o zapotrzebowaniu na moją (niedużą, choć raczej kompetentną :-P )osobę, nawet na zasadzie częsci etatu, bardzo proszę o tzw. cynka. Mogę nawet dojeżdżać gdzieś pod Kraków, byle był to pracodawca tzw. normalny (sympatyczny byc nie musi, byle zachowywał się fair w stosunku do pracowników :-? ). Co do moich poszukiwań, to w grę wchodza wszelkie prace komputerowo, biurowo, dziennikarsko, internetowo... no wiecie jakie :-P Choć tymczasowo mogę zająć się naprawdę czymkolwiek. Jeśli chodzi o finanse, to też nie mam wielkich wymagań, żeby przysłowiowy koniec z końcem...
Mój tel. - dla tych, co nie znają 723 408 352
mail: joando@poczta.onet.pl
Gdyby ktoś chciał, to CV (ze zdjęciem! :-P )też mogę przesłać.
Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
lipton
Ekspert
Posty: 2572
Rejestracja: 2008-12-29, 16:17
Lokalizacja: Nova Sandecz

Post autor: lipton »

popytamy ;-)
Polka na erkaem i granaty... Orkiestra tusz!
Jenny

Post autor: Jenny »

Dziękuję :-)
Jenny

Post autor: Jenny »

Mam ogłoszenie dość nietypowe jak na tematykę tego forum :-> Otóż kochani jest do wzięcia... pies. Dokładniej - suczka :-P , mieszaniec owczarka niemieckiego. Ma 9 tygodni i jeśli tylko ktoś ma możliwość przygarnięcia psa, to jak spojrzy na to zdjęcie, chyba nie będzie się długo zastanawiał :-P Wszystkich piesków było 10, reszta już znalazła właścicieli. Została jeszcze ONA :-> Dziewczyna, która się nią tymczasowo zajmuje prosiła tylko, by psiak trafił do osoby odpowiedzialnej, sprawdzonej, w żadnym wypadku na wieś, do budy czy na łańcuch.
Gdyby ktoś był chętny (oczywiście maluch jest do zabrania ZA DARMO), podaję namiar:
Magda tel. 515-670-099
mail: magdalenka2411@poczta.fm
Załączniki
2ni3ztc.jpg
2ni3ztc.jpg (39.77 KiB) Przejrzano 4866 razy
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

Ufff, to mnie nie dotyczy bo mieszkam na wsi... No zabierać pieska panie i panowie, dobrze mu z oczu patrzy... znaczy suni :idea:
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Jenny

Post autor: Jenny »

Darula, Ciebie nawet nie pytam :-P Wiem co sądzisz o pieskach i o tym, co zostawiają po sobie na trawnikach wzdłuż Garncarskiej :mrgreen:
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

Ale tylko o pieskach, a to suuuka :-P
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Awatar użytkownika
lipton
Ekspert
Posty: 2572
Rejestracja: 2008-12-29, 16:17
Lokalizacja: Nova Sandecz

Post autor: lipton »

A ja z innej beczki; poszukuję pilnie:
- Tadeusz Rawski, Niemieckie umocnienia na ziemiach polskich w latach 1919-1945 [w:] Studia i materiały do historii wojskowości, t IX, 1966,
- Kazimierz Pindel, Obrona Narodowa 1937-1939, Wydawnictwo MON, Warszawa 1979,
- S. Czajka, Ochotnica – dzieje gorczańskiej wsi 1416-1986, Jelenia Góra 1987,
- S. Pagaczewski, Bitwa pod Tylmanową, [w:] Wierchy nr 34,
- Jan Miniewicz, Obiekty żelbetowe niemieckiej fortyfikacji polowej w latach 1938-45, [w:] "Konserwatorska Teka Zamojska", Zamość 1988
Polka na erkaem i granaty... Orkiestra tusz!
ODPOWIEDZ