Wyjazd na MRU

Bunkierman
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-28, 18:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wyjazd na MRU

Post autor: Bunkierman »

Witam - planuje wyjazd na MRU (może troszkę północy i zdecydowanie Boryszyn) w pierwszej połowie lutego. Proszę o propozycję i o zgłaszanie się do wyjazdu. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0504-088-859 Bunkierman
Bunkierman
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-28, 18:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

wyjazd

Post autor: Bunkierman »

...no i masz Babo placek , nic z wyjazdu. Bo pogoda nie ta... bo mało czasu abo jeszcze że już tam byłem i na dodatek daleko. Jasne że tak i dlatego to takie ekscytujące i warto po raz 10- ty pojechać na zimne oblicze betonu. Jestem nadal otwarty (jak PiS) na propozycję wypadu spacerowo-bunkrowego. Samemu smutno. Ja wiem, wiem że na miejscu jest wiele innych atrakcji forteczno-militarnych ale akcja na MRU to jest to. Dobra już całkiem poważnie; czekam na propozycję. PoZdRawiam Bunkierman
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

Tak nikogo nie przekonasz do wyjazdu...
Podstawą jest konkretny termin i miejsca jakie saw planie zwiedzania, czy jest możliwość zejścia pod ziemię poza trasami turystycznymi. Ile dni ma trwać wyjazd, co z noclegami i transportem :idea:
Brak takich podstawowych danych przyczynia sie do małego zainteresowania tematem. Pomijam, że wyjazd miał mieć miejsce w pierwszym tygodniu ferii, który własnie się zakończył :roll: :-/
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Bunkierman
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-28, 18:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Dobra dobra :):)

Post autor: Bunkierman »

Darul - too była propozycja wyjazdu - zresztą spoko. Zawsze można dograć szczegóły. Czochranie się po bunkrach to nie Camel Travel tylko pełen spontan. Drobiazgi jak transport itp. znaczą nic w obliczu zgrai napalonych bunkrowców. heheh
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

:mrgreen: Ale napalonych bunkrowców tu nie znajdziesz :lol: :-/

Liczy sie plan i jego realizacja :idea:
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Bunkierman
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-28, 18:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Bunkierman »

Darula pisze::mrgreen: Ale napalonych bunkrowców tu nie znajdziesz :lol: :-/

Liczy sie plan i jego realizacja :idea:
Gdzie te stare czasy:) - tylko nie mylić gdzie te stare "persony non grata" :):)):
Zablokowany